HERBALIFE Nedir Ne Değildir ?

 

HERBALIFE Nedir Ne Değildir ?

HERBALİFE NEDİR?

Herbalife, Herbal ile Life kelimelerin birleşmesinden meydana gelmiştir. Herbal; doğal, bitkisel, doğadan, ot, otlara ait olan, şifalı bitkiler demektir. Life; hayat, yaşam, canlı, ömür, canlık anlamlarını içermektedir. Herbalife; kelime anlamı olarak, doğal yaşam, bitkisel yaşam, bitkisel hayat, doğal hayat, anlamacı taşımaktadır. Herbalife ürünleri sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleridir. Optimum beslenme yi minimum kalori ile sağlayan ürünlerdir.

Herbalife ne değildir?

Zayiflam ürünleri değildir. (zayiflama tabletleri ve hapları değildir)

Hayvansal katkı maddeleri içermez. (domuz katkı maddeleri içermez)

Efedrin içermez

İlaç değildir.

Kimyasal katkı maddeleri içermez

Diyet değildir

Kimyasal Kozmetik ve kapatıcı değildir.

Mega doz yasasına dahil değildir.

Hastalık teşhis ve tedavi için kullanılamaz.

Herbalife nedir?

Bitkisel ürünlerdir

İlgili bakanlık onaylıdır.  (Tarım Bakanlığını ilgilendiren ürünler tarım bakanlığı, Sağlık Bakanlılığını ilgilendiren ürünler sağlık bakanlığı tarafında onaylıdır.)

Dengeli ve sağlıklı beslenme ürünleridir.

Kilo kontrol için kullanılabilir.

Formada kalmak için kullanılabilir.

Kişiye özle program sunar.

Sonuç garantilidir.

Sporculara özle programlar sunar.

Yemek yiyebilen her kes yiyebilir.

Wellness Nedir?

“özellikle düzenli egzersiz ve doğru beslen me alışkanlıkları ile birlikte edinilen fiziksel olarak ve zihinsel olarak iyi olma durumudur. ”-Amerikan heritage sözlüğü

 “iyi hissetmek ve iyi görünmektedir .”-Mark Hughes ,Herbalife’ nın kurucusu

   “Wellness her sabah yürüyebilmek, istediğiniz hayatı yaşamak için yeterli enerji, zaman ve özgürlüğünüzün olmasıdır.”-Anonim

  Wellness sizin için ne anlama geliyor? 

      Sağlıklı  yaşam, daha iyi yaşam

Her gün daha iyi hissetmek için çeşitli yollar ararız ve bu durum hem bizim hem de çevremizdekilerin günlerinin çok daha eğlenceli hale getirir. Başarıya ulaştıracak reçete ise yeterli miktarda sıvı alımıyla desteklenen dengeli beslenme düzeni ve beraberinde yapılan egzersizdir. Bu üç anahtar noktayı bir araya getirerek kendinize günden güne daha iyi hissetme fırsatı sunmuş olacaksınız.

 Wellness açısından da büyük önem taşıyan iyi beslenme, yaşamın toplam kalitesinin arttırır. Maalesef, insanların yoğun yaşam tarzları daha sonraki  yıllarda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçecek sağlıklı seçeneklere pek uygun değildir . günümüzde çoğu insan , alışkanlıklar (beslenme, egzersiz ya da yaşam tarzı)açısından bilimin sağlıklı bir yaşam için zorunlu gördüğü şeyleri yapmakta

 Alışkanlıklarınızı bir gecede değiştire meseniz de bu faktörlerle adım adım uğraşabilirsiniz. Örneğin, sağlıklı bir beslenme, düzenli fiziksel egzersiz ve gün boyu yeterli su içmekten alacağınız keyfi keşif edebilirsiniz. bu kitapçık bunu nasıl yapacağınızı öğrenmenize yapacağınızı öğrenmenize  yardımcı olacak. Wellness  ile yaşam  kalitenizi arttırmak için atmanız gereken adımları  öğrenmekten zevk alacağınızı umuyorum.

   

Dr  yoni yorom (Antalya Eğtiminden Notlar)

Ben spor tıbbından geliyorum. Ondan önce cenahtım.  Cerihalıkta öyle bir güç vardır ki kendinizi Allaha çok yakın hissetiğiniz bir çizgidir. İnsanları yeniden onarmak için bayılıyordum kesmeye. Tıpta iki şeyin tedavi etiğine inanırlar biri ameliyat ikincisi antibiyotikler.

Çok şaşıracaksınız hayat kurtaran en önemli şey el yıkamak diğeri de beslenmedir.

Hayatımı eğlenceli hale getirmek için farklı bir şeyler yapmak istedim;  spor tıbbına geçtim.  Aklınıza gelebilecek her türlü spor dallarında en ünlü kişilerle çalıştım.

Herbalife Distribütörleri Marka Elçileridir. Değişimin temsilcileridir. Bilgi çoklatıcılardır.

Dr. Davit  obezite üzerinde dünyada ses getiren  araştırmasına başladı  insanlar farkına varmadan Herbalife a  geçti herbalifline insanların  yiyebileceği en güzel balık yağıdır.  Mesi Herbalife ürünlerini kullanıyor  Herbalife yeni üretim tesisler açtı .

ABD %65 obez italya %20  1980ile 2001 arasında üç kat arış göstermiş.

Almanya  Kadınların %60 erkelerin %75 obez

Fransa  %12 si hızını ikiye katlamış

Meksika %64  Hindistan %20 Çin  %10

İyi beslenme çaba gerektirir kesin buna ihtiyacımız  var.

Protein , kas,  kemi, Enzimlerin  ve bağışıklık siteminin ihtiyacı var.

Tüm vücudumuzun ihtiyaç duyduğu karbon hidratlar enerji için gerekli. oksijene

ihtiyaç var karbonhidrat  oksijenle reaksiyona girerek enerji açmağa çıkarırlar.bu olmadan yaşayamazıyız.karbonhidratlar fazla olunca yağ olarak depolanır . Depolanmış yağalar bizim çölü geçmemiz için varlar. Buna ihtiyacımız yok.

Vitamin gelişmek ve büyümek için gerekli

Lif:  vücuttaki toksinleri ve atıkları atmak için gerekli,

Su: bir insan %5 su kayb ederse ölebilir.

Herkesin beslemeye ihtiyacı var.

Yağ oranını azaltmak:

  • Kalp hastalıkları
  • Safra kessi taşları
  • Göğüs ve bağırsak kasları
  • Hiper tansiyon
  • Felç
  • Depresyon
  • Uyku apnesi
  • Kanadaki yağ oranını
  • Diyabet
  • Oestroporoz

Ve dahası beslenme erkelerde %40 oranında kolon kanseri riskini azaltır. Kadınlara %50

 Oranın meme kanseri riski azaltılır.

Egzersiz yapın

Yemeğiniz organize edin. Az yemek yiyin depresyon riski azalır.  Amerikan %50si ani depresyon ilaçları kullanıyor.

Doğru yemekler ve egzersiz yaparsanız ilaç almanıza  gerek kalmaz

Diyabet hastalığı nüfusun %10 nu kapsıyor. Doğru beslenin yeterince egzersiz yapın  haftada 5 saat ömrünüzü %50 artırır. Haftada 100 kalori yakmak %30 200 kalori % 50 ömür uzatır. mümkün olduğunca geç yaşlanmak yaşla manadan ölmek istiyorsanız  buzdolabına yazın  hayat sizi yalamadığı zaman daha hızlı koşun.

Yaşlı adamlar geleceği için hiçbir şey yapmayanlardır. Yaşlı olup genç olan adamların zamanı yok çok meşkurdurlar. Konfiç yus insanlar para kazanmak için sağlığını kaybeder sağlığın kazanmak için kazandıkları parayı harcalar.

Kaloriyi düşürün içeri zengin yiyecekleri  yiyin

Şirket ürünlerin kalite kontrolü için 3 milyon dolar harcadı tesisler kurdu.

Çin den üretim yapıla kata

Üretim testi için  kaliforniyada birde çin de bir tesis bulunmaktadır.

Haftada 400- 900 kalori harcamalısınız

Haftada en az 4 saat koşacaksınız. Günde min 45 dk. Koşmalısınız.  1 saat koşu 500 kalori yakmaya tekabül ediyor.

 Etiketler: herbalife ürünleri, herbalife nedir, herbalife, herbalife merkez, herbalife, herbalife izmir , herbalife ankara , herbalife istanbul, herbalife bursa, ek iş, herbalife iş paketi

 

Türkiyden ve Dünyadan Herbalife Yorumları 

Bundan 1,5 yıl önce diyet ile şansımı denemiştim yaklaşık 9-10 kilo aşağı kontrol etmiştim. Üzerinden yaz geçti 8-9 ay içerisinde dikkat etmediğim için aynı kilolarıma geri döndüm. Kilolarımı aşağı kontrol ettiğim dönemde başka bir okulda sözleşmeli idim. Bu arada ben öğretmenim. Sonra kadrolu olarak Ağrı Merkeze geldim. Rahatlıktan olsa gerek diyetle aşağı kontrol ettiğim kilolarıma tekrar geri döndüm. İnanılmaz kötü hissetim psikolojim bozuldu. Çok kötü bir psikoloji anlatamam. Sürekli ağlıyordum, sürekli bunalımda. Bu işin diyetle olmayacağını anladım ve Herbalife ürünleri ni kullanmaya karar verdim şuan Herbalife kullanıyorum 9-10 kilom aşağı kontrol ettim. Daha önce aşağı kontrol ettiğim kilolarıma ulaştım. Asıl olayı şu eski okulumu ziyarete giderken öğrencilerim beni gördüklerinde hocam çok zayıflamışsınız dediler oysa oradan ayrıldığı kilodaydım ayrıldığımda diyet ile 10 kilo civarları vermiştim zaten. Aynı kilodaydım. Ve şok oldum. Eve gelinci eski bel ölçülerim aradım, taradım buldum kilo aynı fakat ölçüler çok farklı idi ölçüler ile 3,5 cm arası daha az gösteriyordum yani incelmiştim. Vücudum toparlanmıştı. Daha 20 kilo aşağı kontrol etmem gerekir. Asala bu Herbalife siz yapamam çok mutluyum inşallah kilolarımı aşağı kontrol etikçe size yazarım.

Teşekküreler Herbalife

Hatice DÖNMEZ

AĞRI - MERKEZ

Herbalife başalarken hedefim kilo aşağı kontrol idi. 12,5 kg ma ulaştı kilo kontrolüm. Kilo aşağı kontrol etikçe anladığım bir şey var ki normal diyetteki gibi değil. benim bir yengem var dünyalar tatlısı, herkes yengesini  belki sevmez ama ben onu  çok seviyorum. Aynı anda diyete başladık o diyet yaptı ben Herbalife diyeti yaptım gerçi benimkine pek diyet denmez. Sabah – akşam Herbalife a (shake )  içip öğlen tabiri  caiz ise epeyce yiyordum. 1-2 ay öyle devam ettim.  1-2 ay sonra kilo aşağı kontrolüm durunca  öğlen yemeklerimi azalttım. Azalttım deyince normal bir insan kadar yemeğe başladım. zaten insanın bir süre sonra midesi küçüldüğü için canı çok fazla yemek  istemez. Herbalife çayımdan hiç kısmadım. Distribütörüm filiz hanım “affedersin ama gavur mal gibi ürün kullan ”demişti. Ürünleri kullanmanın bir ölçüsü ve dozajı olmadığı öğrenince 100 gr lık çayı 1 ayda bitirmeye başladım. Şimdide biraz daha artırdım. yine bir şey itiraf etmeliyim ilk 3-4 ay hiç spor yapmadım ama yine de kilo kontrolü ve vücudumda sıkılaşma devam etti. Şimdi diyorum keşke spor yapsaymışım o zaman 12,5 kilo yerine16-17 kilo aşağı kontrolü yapabilirdim.  Zararın neresinde dönersen kardır. yaklaşık  1,5 -2 ay aydır günlük yürüme yapıyorum ve kilo aşağı kontrolüm hızlandı.

Bu arda çayımdan hariç günde 2-3 litre su içmeyi de ihmal etmiyorum 12,5 kilo aşağı kontrol ettim. Asıl beli şok eden su oldu. yengem şuan bende 5,5 kilo daha az kiloda ve diyet birlikte 13 kilo aşağı kontrol etti. Geçen gün ziyaretine gittiğimde etek aldığından bahse etti. Aldığı etek bedeni benim giydiğimden 3 beden daha fazla olmasına rağmen anca oldu. (bedenleri yazmıyorum çünkü kilolarımız ortaya çıkar J)  al bir denesene dedi. Giyince neredeyse kolumu içine sokacak kadar bol geldi ve ben armut tipliyim asıl kilolarım basenlerimde, ama Herbalife ile basenlerim dahi en zor verilecek, yağların en zor gittiği kilo veresemde bana yapışıp basenlerim incelmiş işte dedim Herbalife farklı benden 5.5 kg daha az kiloda olmasına rağmen. incelme ben de daha fazla, daha ne isteyebilirim ki. İyiki Herbalife ürünleri ile tanışmışım. Yengem de bütün bunları görerek ürün kullanmaya başladı.

   Evet bunu anlatırken Herbalife bir mucize değil. Mucize insan vücudu ve insan metabolizması. siz istemeden asla kilo kontrol edemezsiniz . su, spor ve öğünde biraz dikkat ederseniz (baklava yerine sütlü tatlı yemek gibi) vere yemeyeceğiniz kilo yoktur ve en önemlisi inceltemeyeceğiniz hiçbir yeriniz yoktur.

                                                                  Teşekkürler Herbalife…

                               

                                                                                                                       Hatice Dönmez

                                                                                                                        Ağrı -Merkez 

HERBALİFE VE BEN

Bir bayan  olarak en büyük sıkıntım kilo aşağı kontrolü idi.  6 ay önce artık başka bir şey düşünemez hale gelmiştim. Kilo aşağı kontrol yapma gerek deyip kilo aşağı kontrol adına    hiç bir şey  yapamıyordum. Sonra Herbalife ile tanıştım ve internetten girip Herbalife siparişi verdim. Herbalife ile tanışalı yaklaşık altı ay oldu. Altı ay önceki halimden o kadar çok değişiklik oldu ki  11,5 kg kadar kilo kilo aşağı kontrol ettim. vücudum  11.5 kg aşağı kontrol et semde.  görenlere sorduğumda 20 kg herhalde deyip tahminde bulunuyorlar. çünkü sıkılaşmam çok oldu. Bununda Herbalife ye borçluyum. Evet 11 kg kaybettim bu kaybettiğim sadece 11kg değil bir çok şeyde oldu ve bu kaybettiklerime çok seviniyorum. Öncelikle o sıkıntılı ve sıkıntımı y emekten çıkarma halimi kaybettim, kendimi içine kapanma sırf ne giyeceğim şimdi bana bir şeyde yakışmıyor hiçbir yere gitmek istemiyorum deme halimi kaybettiğim, mağazaya gittiğimde beğendiğim kıyafetin bedeni olmadığı için olamama üzüntüsünü kaybettim kiloma canımı sıkıp sıkıntımı bazen eşimden çıkarma ve onunda yıpratma olma halimi kaybettim ve en önemlisi kendime olan güvensizliğimi kaybettim. Bu kabzettiklerimle dehada mutlu oluyorum .yeniden kendine geldiğini psikolojimin düzeldiğini ,hissediyorum ve en önemlisinde artık kendimi seviyorum...

                Bu halimi kazanmayı asla kendi kendime beceremezdim. Herbalife ile tanıştığım güne şükrediyorum. teşekkürler Herbalife ve ve teşekkürler internetten telefonu bulup arayıp hiç yüz yüze görüşmediğim halde çok sevdiğim ,sonra distribütörüm  olan ve gerçekten işini çok iyi yapan 11kg verir en desteğini benden esirgemeyen beni yalnız bırakmayan dünyalar iyisi filiz hanıma....

                Daha Aşağı kontrol etmem gereken 18kg olsa da mutluyum ve Herbalife ile Aşağı kontrol edeceğime inanıyorum.

                                                                                                                                             HATİCE  DÖNMEZ

                                                                                                                                                             AĞRI / MERKEZ 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !